Візит солідарності Конференції єпископату Бельгії в Україну

Візит солідарності Конференції єпископату Бельгії в Україну

23 лютого у Львівській катедрі спільно молилися про мир в Україні єпископи з Бельгії та України: єпископи, співпрацівники в Курії, священики, представники світу культури.

Про це пише Львівська архідієцезія.

До Львова з візитом солідарності та підтримки прибула делегація Конференції Єпископату Бельгії на чолі з єп. Йоханн Бонні (Johan Bonny), заступник Голови Конференції Єпископів Бельгії, разом із єп. Лод ван Гек з Гент (Lode Van Hecke, Bishop of Ghent), єп. Лод Ерц з Брюге (Lode Aerts bishop of Bruges), Жон Кокеролс, єпископ-помічник Брюселю (Jean Kockerols, auxiliary bishop of the Archdiocese of Mechelen-Brussel) та Владика Гліб Лончина, Апостольський Адміністратор єпархії св. Володимира Великого в Парижі, для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії

Архієпископ Мечислав Мошицький, на початку спільної молитви, дуже тепло привітав шановних гостей та висловив свою вдячність за цей візит солідарності й гуманітарну підтримку України:

За час свого перебування в Україні єпископи Бельгії вже встиг відвідати осередки для вимушених переселенців та зустрітися із владою, священниками та богопосвяченими особами, щоб підтримати Україну в цей нелегкий час.

Візит солідарності Конференції єпископату Бельгії в Україну

Текст і фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: