Папа затвердив чергові декрети Дикастерії в справах визнання святих

Папа затвердив чергові декрети Дикастерії в справах визнання святих

Ствердження чуда за заступництвом італійської черниці з ХХ століття відкриває шлях до її беатифікації. Проголошено геройський вимір чеснот ще п’яти кандидатів на прославу.

Про це пише Vatican News.

Під час аудієнції, наданої 23 лютого 2023 року кардиналові Марчелло Семераро, Префектові Дикастерії в справах визнання святих, Папа Франциск затвердив для проголошення ряд декретів цього відомства, що стосуються беатифікаційних процесів.

Нова блаженна

Перший із шести декретів визнає чудо за заступництвом Слугині Божої Елізабетти Мартінес, засновниці Згромадження Дочок Пресвятої Марії у Левці. Це відкриває шлях до її беатифікації. Вона народилася 25 березня 1905 року на півдні Італії, а переставилася до вічності 1991 року в Римі. Визнане чудо стосується оздоровлення плоду, ураженого різними вадами. Завдяки молитві про заступництво Слугині Божої, яка тривала протягом усієї вагітності, дитя народилося здоровим.

Геройський вимір чеснот

Наступні п’ять декретів проголошують геройський вимір чеснот кандидатів на прославу. У цьому переліку італійський капуцин о. Джузеппе із Сант-Ельпідіо Джуліо Боччі (1885-1974), бразильський священник зі Згромадження Священників Пресвятого Серця Ісуса о. Аложіо Себастяо Боейнґ (1913-2006), італійська черниця с. Марґеріта Тереза Луссана (1852-1935) та дві мирянки: іспанка Франсіска Ана Марія Альковер Морель (1912-1954) й італійка Альбертіна Віолі Дзірондолі (1901-1972). Для проголошення їх блаженними потрібне визнання чуда за їхнім заступництвом.

Схожі новини:

Поширити новину: