Папа до благодійників: турбота про людей, які страждають від війни

Папа до благодійників: турбота про людей, які страждають від війни

У своїй промові до членів благодійної асоціації «Pro Petri Sede» Святіший Отець закликав звернути свою увагу на потреби людей, які постраждали через війни та бідності.

Про це пише Vatican News.

24 лютого 2023 року Папа Франциск прийняв на аудієнції членів асоціації «Pro Petri Sede», що була заснована наприкінці XIX ст. з метою поширювати солідарність і милосердя в протистоянні байдужості й індивідуалізму. У своєму вітальному слові Святіший Отець подякував за їхній внесок у соціальні та благодійні ініціативи, побажавши їм надихатися прикладом першої християнської громади.

Участь у місії Церкви

«Ви прийшли, щоб духовно підкріпитися біля гробу святого Петра і черпати з живих джерел Церкви любов Христа, Який невпинно віддає Себе за нас. Нехай свідчення апостола, таке людське, сповнене Божої благодаті, збудить у вас щедрий і місіонерський порив ранньої Церкви», – промовив Папа Франциск, виокремлюючи період Великого Посту, як особливого часу служіння Богові та нашим братам і сестрам. «Сьогодні ви також є свідками великодушності та любові, які оживляли серця ваших попередників, котрі не боялися віддати своє життя заради любові до Церкви», – підкреслив Святіший Отець.

Потреби людей у сьогоднішніх викликах

Папа висловив вдячність асоціації «Pro Petri Sede» за підтримку ініціатив Наступника апостола Петра, вказуючи на нові потреби. «Сьогодні поклик дарувати себе з любові до наших братів і сестер є не менш актуальним: багато з них страждають від війни, насильства, відчуження, матеріальної та духовної бідності», – наголосив Святіший Отець. Він закликав брати приклад з громади первісної Церкви, у якій виявлялася великодушність християн. «Вони були здатні покласти все у спільність, щоб підтримати найбезпорадніших братів і сестер. Вони розуміли, що є тимчасовими розпорядниками своїх благ: по суті, все, що ми посідаємо, є даром від Бога, і ми повинні дозволити Йому просвітити нас в управлінні отриманими благами», – сказав Папа, підсумувавши: «Дорогі браття і сестри, втілюймо в життя заклик чинити добро кожному, знаходячи час, щоб любити найменших і найбільш беззахисних, покинутих і зневажених, дискримінованих і маргіналізованих».

Схожі новини:

Поширити новину: