Екуменічна молитва у Львові: Боже, бережи Україну

Екуменічна молитва у Львові: Боже, бережи Україну

25 січня, у свято Навернення св. Павла, у митрополичій базиліці у Львові відбулась екуменічна молитва.

Про це пише Львівська архідієцезія.

На початку спільної молитви о 17:30 молебень за єдність християн та Україну з благословення Митрополита Львівського і Сокальського ПЦУ Димитрія (Рудюка) очолив декан богословського факультету Львівської православної богословської академії ієромонах Кіпріан (Лозинський) із делегацією від ПЦУ.

Святу Месу о 18:00 очолив єпископ Едуард Кава OFMConv, з яким співслужили ректор Львівської ВДС о. прелат Пьотр Бжескі, настоятель катедри о. Ян Нікель і о. Ігор Пецюх, духівник УКУ, який також наголосив у проповіді, що маємо шукати єдності, яка є даром Бога: «Вийти із болем та кривдами до іншого може нам дати силу тільки Бог і це є Добра Новина для нас сьогодні, бо цей Бог є поміж нами», – наголосив проповідник.

https://www.youtube.com/watch?v=gPEt26jd5KU

Після Святої Меси молитву продовжив настоятель храму Успіння Богородиці Вірменської Апостольської Церкви отець Карапет Гарібян. Опісля була молитва та спів представників протестантської спільноти.

На завершення молитву про єдність промовив єпископ Едуард Кава та всі заспівали гімн «Боже Великий, Єдиний».

Цьогорічний Тиждень молитов за єдність християн містить у собі думку, взяту із першого розділу пророка Ісаї – «Навчіться чинити добро, шукайте справедливості!»(Іс 1,17), яка запропонована нам робочою групою Ради Церков штату Міннесота.

Текст і фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: