Екуменічна зустріч у Кривому Розі

Екуменічна зустріч у Кривому Розі

Представники всіх криворізьких церков з нагоди Тижня молитов за єдність християн провели зустріч, яку розпочали і завершили спільною молитвою.

Під час зустрічі обговорили духовні, гуманітарні, військові, капеланські виклики та можливості в сучасних обставинах повномасштабної війни з росією. Розглянули плани та стратегії взаємодії на 2023 рік, бо в єдності наша сила, в розділенні – поразка. Духовна єдність народу – це міцний наріжний камінь державного дому. Які б стихії чи лиходії не намагались пошкодити цей дім, на міцному фундаменті він обов’язково встоїть, відбудується.

Водночас це була нагода познайомитись з новими священниками, що служать у римсько-католицькій парафії Кривого Рогу – отцями Збігнєвом Бескур та Єжи Цируль. Духовна рада криворізьких церков вдячна Богові за роки служіння о. Єжи Ліс та о. Івана Строгуш, які наразі розпочали служіння в інших спільнотах в Україні.

У цьому 2023 році екуменічні молитви відбуваються на тему зі слів пророка Ісаї «Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте» (Іс 1, 17). Ніщо так сильно не будує єдність, як спільне призивання Божого імені силою благодаті Святого Духа в спільній молитві.

Згадуючи послання Андрія Шептицького «Як будувати Рідну хату?», у якому стверджував, що єдність національна основується на єдності церковній, на завершення зустрічі лунала молитва у єдиному спільному намірі про Боже благословення для українського народу та війська, про відродження, перемогу та справедливий, небесний мир для Батьківщини – України.

За матеріалами Криворізької Ради Церков

Схожі новини:

Поширити новину: