Львів: психологічна підтримка дітей під час війни

Львів: психологічна підтримка дітей під час війни

Міжнародний проєкт AVSI, що спрямований на психологічну підтримку дітей до 18 років, діє у львівській римсько-католицькій парафії св. Йоана Павла ІІ.

До 24 лютого минулого року парафія жила своїм звичайним життям, а з перших днів війни почала приймати внутрішньо переміщених осіб. В основному, це сім’ї з дітьми.

Діти – найбільш вразлива категорія під час війни. Інколи вони не розуміють, чому зараз знаходяться далеко від своїх домівок, чому залишили свої улюблені іграшки, розлучилися з друзями. Вони потребують не лише батьківської підтримки, а також допомоги кваліфікованих спеціалістів, зокрема, психологів.

Завдяки сприянню Карітас-Спес з 1 жовтня стартував міжнародний проєкт AVSI, спрямований на надання психологічної допомоги дітям до 18-и років. Заняття у парафіяльному прихистку проводить кваліфікована психологиня Богданна Кучвара. До програми курсу входить психологічна і розважальна діяльність для дітей та консультації для батьків. Діти поділені за віковими категоріями на три групи: від немовлят до 6 років, 7-12 років і 13-18 років. З початку функціонування проєкту було залучено 68 дітей. Заняття проходять цікаво, в ігровій формі.

До Різдвяних Свят всі ялинкові прикраси діти виготовили своїми руками, а також підготували різдвяний виступ для батьків і мешканців прихистку, ділилися своїми традиціями. Діти з нетерпінням чекають на кожне наступне заняття, а батьки вірять, що підростаюче покоління житиме в мирній Україні.

Текст і фото: Броніслава Трофимчук, волонтер

Схожі новини:

Поширити новину: