Бердичів: початок великої новенни до св. Йосифа у санктуарії

Бердичів: початок великої новенни до св. Йосифа у санктуарії

У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у середу, 18 січня, розпочалась велика новенна до св. Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії. Впродовж дев’яти тижнів чоловіки міста Бердичева та околиць збиратимуться на Месу та спеціальну молитву.

Це вже четвертий рік у санктуарії збираються на молитву чоловіки, аби більше пізнавати Опікуна Спасителя. Впродовж дев’яти тижнів, щосереди о 6:45 ранку, приходячи на молитву, чоловіки разом із босими кармелітами мають нагоду вчитися від св. Йосифа віри, послуху та жертовності для коханих осіб. Тематика роздумів об’єднана у три групи, кожна по три теми: «тайни» святого Йосифа, тобто його відносини з Богом Отцем, з Ісусом Христом та Марією, друга трійка тем це чесноти Йосифа і остання: «спеціальності» святого Йосифа, як заступника в наших життєвих потребах. Вершиною підготовки стане святкування Урочистості святого Йосифа під час паломництва чоловіків до санктуарію, 18 березня.

Два перші роки новенни були позначені пандемією, а наступні позначила російська агресія. Тому цього року у санктуарії моляться за численних чоловіків, які зараз захищають Батьківщину. Деякі з них брали участь у новенні попередні роки. «Сподіваємось, що наступного року зберемось всі разом вже у мирній Україні», – підсумував хранитель санктуарію о. Віталій Козак OCD.

Перелік тем, які передбачені у великій новенні:

«Тайни святого Йосифа»
18.01 Слухняний Божій волі.
25.01 Хранитель Спасителя.
01.02 Обручник Марії.


«Святий Йосиф – приклад для нас»
08.02 Покірний тесля.
15.02 Окраса сімейного життя.
22.02 Опора в труднощах.


«Святий Йосиф – наш заступник»
01.03 Заступник у життєвих виборах.
08.03 Опора сімей.
15.03 Покровитель вмираючих.

Текст та фото: о. Рафал Мишковський OCD

Схожі новини:

Поширити новину: