Київ: перегринація чудотворної ікони

Київ: перегринація чудотворної ікони

Від цієї неділі розпочався тиждень молитов про християнське життя сімей. Саме тому в парафії св. Миколая у неділю Gaudete розпочато перегринацію (мандрівку) копії ікони Матері Божої Остробрамської по родинах парафії в намірі миру та остаточного повернення святині.

Для київської парафії святого Миколая Мати Божа Остробрамська – символ незламності. Ця ікона ледь не єдине, що збереглось після ночі комунізму. Саме вона вціліла після пожежі в храмі у ніч 3 вересня 2021 року. Марія показує, що вона з нами, навіть у вогні. В кожній нашій ситуації, по-людському, здавалось би безпорадній. І Вона хоче ввійти до кожної родини.

Марія дуже делікатно стукає, не напрошується і чекає. Чекає на нашу готовність. Якщо хтось вже відчуває у серці поклик: відкрити двері для Марії, то має змогу записатись і взяти ікону на цілий тиждень до свого дому, своєї сім’ї.

Разом з іконою є молитовник, в якому на кожен день семиденного перебування Матері Божої в родині є особливі молитви за мир в Україні, за воїнів, за відродження парафії, про нові покликання, а також про повернення храму парафії. Протягом тижня, за попередньою домовленістю, до родини прибуває священник, щоб помолитись разом.

Адвент – час, коли все можливо. З Марією очікуймо на прихід Ісуса. На Його народження. У твоєму серці. У твоєму домі.

Фото: парафія св. Миколая

Схожі новини:

Поширити новину: