Генерал облатів на відпусті св. Миколая у Києві: пишаюсь, що можу бути з вами

Генерал облатів на відпусті св. Миколая у Києві: пишаюсь, що можу бути з вами

Київська парафія святого Миколая у день спомину свого покровителя відзначила парафіяльний відпуст. Під час якого була присутня найвища влада Згромадження Місіонерів Облатів, а також долучилися дієцезіальні священники і ченці з Києва та околиць, сестри монахині, гості та члени Опікунської Ради.

«Я пишаюся працею моїх співбратів-облатів в Україні, тим, що вони залишилися з народом у такі важкі моменти, тим, що я поруч з вами», – сказав у своїй проповіді на парафіяльному відпусті Святого Миколая у місті Києві отець Ігнатіо Роїс Алонсо ОМІ, Генеральний настоятель Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної.

«Як тільки мене обрали Генеральним Настоятелем нашого Згромадження, я прилетів з Північної Сахари на генеральний капітул, оскільки не був учасником капітулу, то одразу захотів відвідати своїх співбратів-облатів в Україні та місця їхнього служіння в країні, яка постраждала від ран війни», – розповів отець генерал. Євхаристію українською мовою, яка транслювалася телебаченням EWTN та Радіо Марія в Україні, очолив о. Павел Зайонц OMI, провінціал Польської провінції Місіонерів Облатів.

Храм, незважаючи на 10-місячну війну, був наповнений численними вірянами. «Святий Миколай був тим, хто робив добрі справи, ми теж повинні нести людям добро», – зазначив о. Ігнатіо ОМІ. «Ми вдячні польській провінції за те, що постійно направляє місіонерів в Україну і на нашу парафію, де дуже важко працювати через те, що храм досі не повернуто українською владою. Просимо і надалі пам’ятати про нас. Люди в Україні потребують Бога, потребують місіонерів-обручників», – говорили парафіяни у словах подяки наприкінці Євхаристії отцям генералу та провінціалу.

Під час Меси підносилась молитва за захисників та, особливо, за тих парафіян, які були б на відпусті, але зараз захищають нашу державу.

«Я дякую всім тим, хто спричинився до такого прекрасного святкування, – сказав після завершення Євхаристії о. Павло Вишковський OMI, настоятель київської парафії, – дякую чоловікам, які в останні дні підняли тонни щебеню з підвалу храму, дякую жінкам, які вчора привели цей храм до краси. Було б ще красивіше, якби державна влада повернула нам його ще півроку тому. Але, на жаль, влада не зробила нам такого подарунку навіть на наше парафіяльне свято. Ми віримо, що наш покровитель, святий Миколай, зробить це для нас і наступного року ми будемо святкувати відпуст на його честь у храмі, який вже повернуто і частково відремонтовано».

Святкування завершилося молебнем до Святого Миколая, який очолив о. Віталій Подолян настоятель української Делегатури Місіонерів Облатів.

Фото: парафія святого Миколая

Схожі новини:

Поширити новину: