У Барі відбудеться молебень за мир

В італійському місті Барі, де знаходиться гробниця св. Миколая, 21 грудня відбудеться молитовне чування в намірах миру. Ініціатива належить Конференції єпископів Італії.

Про це повідомляє Vatican News.

Молебень очолить очільник єпископату Італії кардинал Маттео Дзуппі. «Ми переживаємо важкі дні з суперечливими почуттями, бо страхи і тривоги через війну, через війни загалом, можуть затьмарити світло Різдва. Тож молімося разом про дару миру в серці кожного та в усьому людстві, щоб знову віднайти в Дитятку, яке народжується, ту ніжність, яка дає змогу побачити в іншому брата й сестру, та силу, щоб розірвати ланцюги зла, що скувало наш світ. Попросимо про заступництво святого Миколая, людини миру і людини діалогу, щоб ті, хто у своїх руках долі народів, змогли поставити любов вище за ненависть, загальне благо – вище за приватні інтереси, діалог – вище за гуркіт зброї» – підкреслив італійський єпископ.

«Волати про мир – це не легка і зручна позиція тих, хто не бере на себе історичної відповідальності, але найреволюційніший акт, який тільки може бути в історії, оскільки це вимагає сміливого роззброєння сердець від усіх форм гордині та пошуку братерства, необхідного для оновлення людства», – пояснив зі свого боку Джузеппе Сатріано, архієпископ Барі і Бітонто, нагадуючи, що молебень 21 грудня буде «простором благодаті, до якого долучаться й інші італійські дієцезії, та потужним моментом молитви проповіді до Господа за заступництвом святого звитяжного Миколая».

Нагадуємо, святий Миколай, спомин якого припадає на 6 (19 грудня) вшановується як католиками, так і православними. Цей святий близький також українському народу. Майже укожній церкві можназнайти ікону св. Миколая Чудотворця.

Схожі новини:

Поширити новину: