Зустріч Чортківського деканату: Різдво, яке надходить

Зустріч Чортківського деканату: Різдво, яке надходить

7 грудня 2022 р. у Білобожниці відбулася передріздвяна зустріч Чортківського деканату. Вона розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Після Меси митрополит Львівський поділився із священниками та сестрами своїми особистими рефлексіями на тему Божого Милосердя.

Зустріч завершилася спільною різдвяною трапезою, під час якої всі присутні колядували, спілкувалися, раділи і ділилися облаткою, бажаючи один одному Божого благословення та всі необхідні благодаті для подальшого служіння в Христовій Церкві.

«Така зустріч для священників та сестер монахинь свідчить про любляче серце нашого пастиря архідієцезії – Мєчислава Мокшицького до нас; є вираженням поваги, яка є взаємною. До цього спонукає таїнство Євхаристії, яке є в центрі нашого життя і кожної зустрічі, тому єднає усіх і вчить любити кожного. Це також час постійної формації, щоб уподібнюватися у Христа, у якого охрестилися, і якому посвятили все своє життя, служачи Богу в Церкві і в коханій Україні. Це благодатний час, в якому панувала братерська атмосфера, де ми могли вільно спілкуватися, а також спокійно жартувати. Це просто Різдво, яке надходить, бо ми з України!», – поділився враженням отець Михайло Багінський OFM.

Схожі новини:

Поширити новину: