Андрій Садовий представив Папі Францискові проект «Незламні»

Андрій Садовий представив Папі Францискові проект «Незламні»

Під час загальної аудієнції в залі Павла VI у Ватикані міський голова Львова вручив Папі особливий подарунок – дерев’яний хрест із оловом, виплавленим з куль, вийнятих із поранених.

Про це пише Vatican News.

Рука Папа Франциска зі зворушенням торкається шматка металу, поміщеного на простому дерев’яному хресті. Це олово з куль, які були вийняті людського тіла. Такий промовистий подарунок Святішому Отцеві зробили львів’яни. А вручив його наприкінці загальної аудієнції в середу, 7 грудня 2022 р., Міський голова Львова Андрій Садовий, за словами якого цей хрест є символом всіх «розіп’ятих», які страждають і вмирають в Україні. Серед подарунків, які вручила делегація Міста Лева, був також жовтий браслет, який Святіший Отець почепив на руку.

Андрій Садовий представив Папі Францискові проект «Незламні»

«Цього ранку ми висловили свою глибоку вдячність за лист, який Папа написав до нашого народу 24 листопада, бо в цих словах ми розпізнаємо близькість», – сказав Андрій Садовий в коментарі для ватиканських медіа. Делегація зі Львова представила Святішому Отцеві проект «Unbroken» (Незламні), що є багатофункціональним медичним центром для лікування постраждалих внаслідок війни, між якими є чимало дітей і молодих людей, важко поранених під час бомбардувань. Програмою «Unbroken», серед іншого, передбачено виготовлення протезів та допомога в ресоціалізації постраждалим від обстрілів.

Чому «Незламні»? «Тому що життя нашого народу не зможе зломити це немилосердне вторгнення. Бо нерозривною є нитка надії українців, також і тих, хто втратив родичів і друзів, хто поранений, втратив дім і все, що мав», – наводить слова Міського голови Львова часопис «L’Osservatore Romano». Бо також «нерозривною є молитва Папи за наш народ», – додає він.

Андрій Садовий представив Папі Францискові проект «Незламні»
Схожі новини:

Поширити новину: