Київ: лікування Церквою травм війни

1 грудня у Києві відбулась панельна дискусія «Відповідь Церкви на травму війни». Захід відбувся у рамках Всеукраїнської конференції програми Українського Біблійного Товариства, започаткованого Інститутом зцілення душевних ран. Римсько-Католицьку Церкву представляв єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький

Конференція розпочалась 30 листопада та завершиться 2 грудня. Під час зустрічей представники християнських церков обговорюють питання травм війни, їх специфіку та ефективну допомогу у процесі пережиття, виклики, які травматичні пережиття ставлять перед Церквою, як Церква може сприяти у зціленні громади, як допомогти пережити травму дітям.    

В рамках конференції відбуваються теоретичні лекції та практичні заняття, представлено знаряддя арт терапії у подоланні травм.  

«Зцілення душевних ран» – унікальна міжнародна програма, розроблена Інститутом зцілення травм (Trauma Healing Institute) при Американському Біблійному Товаристві. Вона реалізується в більше ніж 100 країнах світу (налічується 7500 фасилітаторів, програма провадиться 120 мовами).                

Програма покликана дати дієві інструменти та механізми для допомоги людям, які мають фізичні, емоційні або душевні травми, що викликані різноманітними причинами. У нашій українській реальності багато травм завдає війна.

Програма «Зцілення душевних ран» в Україні функціонує від 2016 року. За цей час навчання пройшло понад 3000 осіб та 500 служителів. Програма реалізується представниками різних конфесій – протестантами, католиками, православними, які на систематичній основі проводять групи зцілення для потребуючих у своїх середовищах.

Фото: єпископ Олександр Язловецький

Схожі новини:

Поширити новину: