Зустріч організаторів континентальних асамблей Синоду Єпископів

Зустріч організаторів континентальних асамблей Синоду Єпископів

Представники континентів разом з Генеральним Секретаріатом Синоду Єпископів обговорили приготування другого етапу синодального процесу 2021-2024, представивши свої напрацювання Папі Францискові.

Про це пише Vatican News.

В днях 28 і 29 листопада 2022 року у Ватикані відбувалася зустріч голів і координаторів континентальних асамблей, які навесні наступного року відбудуться в рамках синодального процесу в Католицькій Церкві, присвяченого темі: «Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія».

Нагадаємо, що згідно з новою методологією, XVI Звичайна Асамблея Синоду Єпископів відбувається у три етапи. Від жовтня минулого року до серпня цього року тривав дієцезіальний етап, що передбачав слухання Божого люду в дієцезіях і єпархіях, а також у різних спільнотах. На основі напрацювань цього етапу був приготований робочий документ для континентального етапу. На відповідні асамблеї представники регіональних об’єднань єпископатів зберуться навесні наступного року. Плоди їхньої праці ляжуть в основу робочого документа для третього етапу – синодальних засідань у Ватикані, що відбудуться у жовтні 2023-го та в жовтні 2024-го років.

Очільники та координатори континентальних асамблей зібралися у Римі для того, щоби разом готувати кульмінаційну подію другого етапу синодального процесу. Зустріч відбувалася в приміщеннях Генерального Секретаріату Синоду Єпископів. Представники кожного континенту висвітлити особливі моменти синодального процесу в своїх регіонах, зокрема, його другого етапу, що був інавгурований наприкінці жовтня. Була надана інформація про осіб, безпосередньо залучених у цей етап, про дати проведення і про їхніх учасників, висвітлено мету та методологію проведення континентальних асамблей.

У понеділок 28 листопада учасників зустрічі прийняв Папа Франциск. Після привітального слова кардинала Жана-Клода Оллеріша, архієпископа Люксембурга та головного доповідача XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, представники континентів представили Святішому Отцеві перебіг і плоди синодального процесу в своїх регіонах, після чого почалося спілкування. Зустріч, яка відбувалася в атмосфері великого братерства, тривала дві години.

Схожі новини:

Поширити новину: