Кардинал Краєвський: Всесвітній день бідних – це натхнення Святого Духа

Кардинал Краєвський: Всесвітній день бідних – це натхнення Святого Духа

Гаслом Всесвітнього дня бідних, який відзначався 13 листопада були слова: «Христос заради вас став убогим» (2Кор 8, 9). У листі «Misericordia et Misera» на завершення Надзвичайного Ювілею милосердя, у листопаді 2016 року, Папа Франциск призначив цей день на 33 Неділю звичайного періоду.

Кардинал Краєвський розповів про початок цієї ініцативи

Про це пише КАІ.

«Святіший Отець під час Ювілею милосердя, виходячи з сакристії під час однієї з целебрацій цього ювілею, почув від людей, а чому немає дня бідних, адже є день місіонерів, день лікарів, день ліфтерів та невідомо кого ще. Святіший Отець потім під час зустрічі розповів, що цілу Святу Месу носив це у серці, як це взагалі можливо, що впродовж року не дійшов до того, що найважливішим є день бідних та наприкінці цієї Святої Меси, не радячись ні з ким, сповнений Святого Духа сказав, що буде відзначатись День бідних. Тоді він подивився на мене, я сидів серед концелебрансів, і помітив моє здивування, бо раніше ми розмовляли і нікому не спало це на думку, аби такі були щорічні відзначення. Потім він після Меси сказав: ти був здивований. Так діє Святий Дух, що ми здивовані, а потім виявляється, що це найважливіше», – підсумував кардинал Краєвський.

Нагадуємо, з нагоди Всесвітнього дня бідних у Ватикані була звершена Свята Меса. Папа Франциск також взяв участь у благодійному обіді, у якому взяли участь понад 1300 потребуючих, мігрантів та підопічних благодійних організацій.

Схожі новини:

Поширити новину: