Архієпископ Кульбокас: що ми скажемо одне одному у вічному житті?

Архієпископ Кульбокас: що ми скажемо одне одному у вічному житті?

У Всесвітній день бідних, 13 листопада, у монастирі сестер Місіонерок Божественної Любові (Сестер Матері Терези) відбулись молитва та святкова зустріч за обідом для потребуючих.

На святкування завітав та очолив Святу Месу Апостольський нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас та секретар нунціатури монсеньйор Джозеф Марамреді.

Під час зустрічі нунцій пригадав історію про те, що робить людей щасливими: «Шістнадцять років тому, я зустрів одного багатого чоловіка, який був дуже нещасний. Він розповів мені, що раніше мав 5 мільярдів доларів, а зараз тільки 500 мільйонів. Цей чоловік був в розпачі, казав, що його життя закінчилось, він не знав як йому жити, хоча він залишався дуже заможною людиною, але був нещасний. Відомий святий Йоан Золотоустий говорить, що ми всі живемо у вигнанні. І в цьому вигнанні дуже важливо допомагати один одному хто чим може, словами, ділами, прикладом, солідарністю і молитвою. Тому що, якщо ми залишаємось без допомоги – буде складно кожному. Тому в день бідних ми сьогодні святкуємо солідарність між нами. Ми молимось за себе і за всіх. Думаю, що ми всі зустрінемось у вічному житті й дуже важливо сьогодні жити так, щоб думати, що ми скажемо одне одному у вічному житті», повідомляє сторінка Caritas-Spes Ukraine.

Святковий обід зібрав понад 200 потребуючих людей. Завдяки співпраці Карітасу та Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, Сестер Матері Терези та волонтерів це була добра нагода помолитися, поспілкуватися та розділити радість спільного столу. Волонтери також підготували невеличкий концерт.

«Черговий раз я переконалась, яке неймовірно важке служіння у сестер калькуток», – зазначає волонтерка Марія Тереза Шибанова з парафії св. Миколая у Києві. «Я прийшла допомогти одного разу і вже відчула втому на другому заході, а вони це роблять щодня. І що найбільше мене доторкає – це те, з яким відкритим серцем, з якою любов’ю вони це роблять. Ось це обличчя справжнього християнства».

Архієпископ Кульбокас: що ми скажемо одне одному у вічному житті?

Нагадуємо, 2016 року на завершення Надзвичайного Ювілею милосердя Папа Франциск встановив 33 Звичайну неділю Всесвітнім днем бідних.

Фото: молодь парафії св. Миколая, Caritas Spes Ukraine

Схожі новини:

Поширити новину: