Болозів: зустріч духовенства Самбірського деканату

27 жовтня у парафії св. Лаврентія в Болозові відбувся день зосередження духовенства Самбірського деканату Львівської архідієцезії. У зустрічі взяли участь десять священників, дві монахині зі Згромадження Францисканок Родини Марії із Самбора та монах. Окрім дієцезіальних священників, деканат обслуговують отці із спільнот воскресенців, кармелітів та салетинів.

Про це повідомляється на сайті Львівської архідієцезії.

Зустріч розпочалася адорацією Пресвятих Дарів, під час якої можна було приступити до сповіді та помолитися на вервиці за добре служіння духовенства та мир в Україні. Наступним пунктом була молитва впродовж дня та конференція, котру провів духівник деканату отець Януш Яновяк OCarm на тему «Молитва як джерело внутрішнього зцілення».

Далі була найважливіша частина зустрічі – Свята Меса. Її очолив отець Віктор Пальчинський, який 21 жовтня цього року був призначений деканом Самбірського деканату декретом архієпископа Мечислава Мокшицького, Львівського митрополита.

Останнім пунктом було спільне частування та обговорення поточних справ. На закінчення реколекційного дня слова подяки за організацію зустрічі місцевому настоятелю отцю Міхалу Байцар висловив декан о. Віктор Пальчинський.

Текст: о. Андрій Гано

Схожі новини:

Поширити новину: