«І будеш світлом, як стане темно»: день спільноти молоді з Бердичева

«І будеш світлом, як стане темно»: день спільноти молоді з Бердичева

Нескорена молодь з парафії босих кармелітів у Бердичеві зустрілася у спільноті та молитві в с.
Гвоздава, неподалік Бердичева в суботу, 22 жовтня.

Цього дня кармелітська пустельня наповнилася голосами молодих людей віком від 13 до 19 років. Самої молоді було 26 людей, рівна кількість дівчат та хлопців. Молодь вислухала конференції на тему сповіді, особливо про більш зріле проведення особистого іспиту совісті.

Після короткого ділення відбулися два майстер-класи: співу і дикції. Плодом обидвох можна було тішитися під час Святої Меси. Дуже цікавими для учасників стали заняття з психологом.

Вечір виповнили танці, а на закінчення перед Пресвятими Дарами, в адорації ми виразили свою подяку Господу і прохання за мир. Хоча з приводу російських ударів не було світла, в темряві, при світлі ліхтариків ми могли і танцювати, і молитися. Під час адорації Пресвятих Дарів ми зверталися до Божої Матері і у пісні знайшли слова, які збігалися з нашими обставинами: «Вірую завжди – даси мені силу і будеш світлом, як стане темно».

Дякуємо Господу за чудову спільноту, за кожну людину, яка вміє ділитися своїм знанням і за кожну, яка хоче чогось нового навчитися!

Зараз молодіжній спільноті з Бердичева товаришує пісня вивчена під час цього дня:

Ти візьми мене де треба,
Де живе в людей потреба
Де потрібне слово для життя
Де бракує надії
Там де радості немає
Бо ніхто ще не приніс Тебе.

Фото і текст: о. Рафал Мишковський OCD

Схожі новини:

Поширити новину: