Європа: Рада Єпископських Конференцій обговорить душпастирство молоді

Європа: Рада Єпископських Конференцій обговорить душпастирство молоді

Відповідальні за душпастирство молоді в європейських єпископатах та представники юнаків і дівчат зібралися у Кракові на симпозіум молодіжного душпастирства.

Про це пише Vatican News.

«Встань! Христос кличе тебе», – такою є тема симпозіуму Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE), присвяченого душпастирству молоді, що від 20 до 23 жовтня 2022 року відбувається у польському місті Кракові. Завданням зустрічі є замислитися над місцем молоді в Церкві. Учасники під час пленарних зустрічей, дискусійних панелей і праці в групах ділитимуться досвідом і роздумуватимуть над тим, як в наш час переказувати молоді Христове запрошення.

Важливим моментом зустрічі будуть свідчення молодих людей, які походять з різних частин Європи. Вони говоритимуть про свої особисті взаємини з Богом, про перебування в Церкві та про покликання. Учасники щоденно збиратимуться на служіння Пресвятої Євхаристії, а в п’ятницю відбудеться молитва за мир. Загалом, у симпозіумі беруть участь приблизно 20 єпископів, 30 священників і 160 юнаків і дівчат, які представляють 29 країн континенту.

Кульмінаційним моментом буде Свята Меса в день літургійного спомину святого Йоана Павла ІІ 22 жовтня, яку очолить архієпископ Марек Єндрашевський, архієпископ Краківський і в.о. голови Комісії молодіжного душпастирства Ради Єпископських Конференцій Європи. Цей захід входить до програми приготування польської молоді до участі в Світових Днях Молоді в Лісабоні на початку серпня наступного року.

Схожі новини:

Поширити новину: