Отець Павелець про зустріч у Фатімі: помітні українські акценти

Отець Павелець про зустріч у Фатімі: помітні українські акценти
Отець Вальдемар із представниками оргкомітету з Литви

Як повідомлялося, від 16 до 19 жовтня у Фатімі відбулась зустріч представників оргкомітетів Світового дня молоді, що відбудеться у 2023 році в Лісабоні. Своїми враженнями про зустріч поділився о. Вальдемар Павелець SAC, який відповідає за українські групи римсько-католицької молоді, що вирушать на СДМ. 

«Для мене ця зустріч – вираз універсальності та вселенськості Церкви. Приїхало понад 350 делегатів з різних континентів майже з усіх країн світу. Це час, коли ми можемо спілкуватись, спільно щось планувати, молитися, ділитися тим, що переживаємо. Звісно, коли люди дізнавались, що ми з о. Міхалом Воцялом SDB презентуємо РКЦ в Україні, то всі до нас підходили, розпитували про ситуацію в нашій країні, співчували, обіцяли допомогу та підтримку. 

У багатьох моментах на цій зустрічі було видно українські акценти. Це дуже приємно для нас. Маємо величезну надію, що ця зустріч допоможе нам ще краще приготуватись до молодіжного свята наступного року. Участь у СДМ у Лісабоні – це також добра нагода говорити про нашу ситуацію в Україні. Ми тут є як представники України. Хочемо її добре ім’я представляти за кордоном», – підсумував священник. 

Нагадуємо, Світовий день молоді у Лісабоні відбуватиметься 1-6 серпня 2023 року під гаслом «Марія встала і пішла поспішаючи» (Лк 1,39). Зустрічі в Португалії передуватимуть локальні зустрічі в дусі СДМ у дієцезіях.

Схожі новини:

Поширити новину: