Фатіма: організаційна зустріч, присвячена СДМ у Лісабоні

Фатіма: організаційна зустріч, присвячена СДМ у Лісабоні

Від 16 по 19 жовтня у Фатімі відбулася міжнародна зустріч представників організаційних комітетів Світового дня молоді, що відбудеться у 2023 році.

Римсько-католицьку Церкву в Україні представляли заступник голови Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ о. Міхал Воцял SDB та відповідальний за виїзди на СДМ римсько-католицької молоді з України о. Вальдемар Павелець SAC.

Зустріч розпочалась у неділю, 16 жовтня, Розарієм у каплиці Обявлень. На офіційному відкритті, що відбулось 17 жовтня були присутні: голова конференції єпископів Португалії та ординарій дієцезії Лейрія-Фатіма єпископ Хосе Карвальйо, патріарх Лісабону кардинал Мануель Клементе, префект дикастерії у справах мирян кардинал Кевін Фаррелл. У відеозверненні до учасників слово скерував Папа Франциск.

В рамках робочих сесій відбувся розгляд загальної програми СДМ, загальних організаційних питань організації та інформаційної підтримки. Оргкомітет представив напрацювання щодо основних пунктів програми, що передбачають зустріч з Папою Франциском, Хресну дорогу, молитовне чування та ін.

Окремо йшла мова про СДМ в дієцезіях, що має відбутись 26-31 липня. Учасники презентували концепцію проведення СДМ у дієцезіях, питання волонтаріату та інші практичні організаційні питання.

Останній день зустрічі присвячений відвідинам основних місць, пов’язаних з окремими пунктами програми СДМ у Лісабоні.

Отець Вальдемар Павелець SAC розповів, що після зустрічі у Фатімі для дієцезіальних молодіжних душпастирів будуть підготовлені допоміжні матеріали та додаткова інформація про СДМ у Лісабоні.

«Передаю щирі вітання та запевнення у молитві про мир в Україні. Бо щодня отримуємо інформацію з місць обстрілів. Молимось та пам’ятаємо!» – підкреслив священник.

Нагадуємо, Світовий день молоді у Лісабоні відбуватиметься 1-6 серпня 2023 року під гаслом «Марія встала і пішла поспішаючи» (Лк 1,39).

Схожі новини:

Поширити новину: