У Фатімі розпочався Тиждень молитов за мир в Україні

У Фатімі розпочався Тиждень молитов за мир в Україні

У санктуарії Богородиці в Фатімі, розташованому в центральній Португалії, у понеділок розпочався Тиждень молитов за мир в Україні. Ініціатором акції є ординарій дієцезії Лейрія-Фатіма кардинал Антоніо Марто.

Як повідомив у понеділок настоятель португальського санктуарію отець Карлос Кабесіньяс, духовенство, що вершить священницьке служіння у Фатімі, а також священників, які приїжджають до цього Марійного місця культу, попросили включити до молитовних намірень на богослужіннях прохання про мир в Україні. 

Він додав, що акцію започаткував кардинал Марто, який у неділю у Фатімі закликав португальських католиків «прокинутися від байдужості» щодо загрози для України у зв’язку з російською агресією.

«З цього санктуарію миру я закликаю до створення ланцюга молитов на розарії, індивідуально, в сім’ї чи в спільноті, за мир в Україні», – закликав кардинал Марто.

У неділю перед посольством Росії в Лісабоні представники української спільноти, які проживають у Португалії, організували акцію протесту із закликом до Кремля припинити концентрацію військ на кордоні та «погрожувати війною».

Українці є другою за чисельністю національною меншиною в Португалії після бразильців. Там їх проживає близько 30 тисяч.

Джерело: Католицький оглядач

Схожі новини:

Поширити новину: