Папа Франциск відвідає громаду, звідки його батьки емігрували в Аргентину

Папа Франциск відвідає громаду, звідки його батьки емігрували в Аргентину

Дводенний візит на рідні землі батьків відбуватиметься 19 та 20 листопада та відбудеться у контексті відзначення 90-річчя кузинки Папи.

Про це пише Vatican News.

Папа Франциск здійснить візит на малу батьківщину своїх батьків. Про це оголосив єпископ дієцезії Асті, що на півночі Італії. Інформацію підтвердив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

У повідомленні Префектури Папського дому, яке поширила пресслужба Святого Престолу, зазначається, що пополудні 19 листопада 2022 р., з нагоди 90-річчя своєї кузинки, Папа Франциск здійснить візит до Асті, щоб зустрітися з родичами. Відвідини матимуть виключно приватний характер. Натомість, в неділю, 20 листопада, в урочистість Христа Царя, Святіший Отець відслужить об 11:00 Євхаристійне богослужіння в катедральному соборі Асті, зустрічаюсь із дієцезіальною спільнотою, з якої його батьки емігрували в Аргентину. Пополудні він повернеться до Ватикану.

«Ми дуже радіємо цією звісткою», – ствердив місцевий єпископ Марко Прастаро, зазначаючи: «Ми зробимо все якнайкраще для того, щоби прийняти Папу Франциска, шануючи також його побажання щодо приватного виміру частини його візиту».

Місто Асті приймало Наступника святого Петра майже 30 років тому, коли його у вересні 1993 року відвідував святий Йоан Павло ІІ.

Схожі новини:

Поширити новину: