Ватиканське видавництво на Франкфуртському книжковому ярмарку

Ватиканське видавництво на Франкфуртському книжковому ярмарку

Нові криги Папи Франциска, а також твори присвячені літературі, духовності та екології представлені на стенді Ватиканського книжкового видавництва на «Buchmesse» у Франкфурті.

Про це пише Vatican News.

У середу, 19 вересня 2022 року, у Франкфурті відкривається один з найпрестижніших у галузі книговидавництва міжнародний ярмарок. У виставковому центрі розміщений також стенд Ватиканського книжкового видавництва.

В цьогорічній експозиції Святого Престолу цього року виділяється книга, присвячена річниці дуже важливої події в житті Церкви та в культурі, що відзначатиметься наступного року. Йдеться про 800-річчя першого різдвяного вертепу, який задумав і спорядив під час відзначення Різдва 1923 року святий Франциск з Ассізі. З цієї нагоди Ватиканське видавництво опрацьовує книгу Папи Франциска «Вертеп. Персонажі та символи святої ночі», в якій Святіший Отець пояснює значення та послання, яке несуть різні персонажі, що входять до представлень Різдва.

Саме у Франкфурті дебютує нова книга з текстами Папи Франциска «Прямувати разом. Слова та роздуми про синодальність», упорядницею якої є сестра Наталі Бекар, заступниця секретаря Синоду Єпископів. Йдеться про антологію, яка зібрала все те, що Папа говорив на тему синодальної Церкви, тобто, Церкви, яка прислухається та прямує вперед разом як Божий люд, починаючи від обрання на Петрів престол і до наших днів.

Іншим текстом Папи є книга, присвячена богослов’ю священства «Згідно з Божим стилем». У ній містяться роздуми про духовність пресвітера, зокрема, промова, яку Папа Франциск виголосив перед учасниками симпозіуму про богослов’я священства, який кілька місяців тому відбувався у Ватикані, супроводжувана коментарями. Крім того, у книзі є схеми для проведення зустрічей в рамках постійного формування духовенства.

Поряд з цими та іншими книгами, які містять тексти Папи чи останні документи церковного вчення, видані різними відомствами Святого Престолу, Ватиканське книжкове видавництво привезло на «Buchmesse» у Франкфурті також свіжі видання, присвячені таким темам як піклування про створіння, суспільне життя та духовність.

Схожі новини:

Поширити новину: