Єпископ Кривицький про Соціальну кухню: можливість підкріпитись і висловитись

Єпископ Кривицький про Соціальну кухню: можливість підкріпитись і висловитись

15 жовтня єпископ Віталій Кривицький SDB у Житомирі освятив Соціальну кухню, яка від вівторка запрацює на повну потужність. Тут готуватимуть домашні страви для найбільш вразливих верств суспільства.

Про це повідомляється у фейсбуці на сторінці Київсько-Житомирської дієцезії.

Це спільний проєкт від Карітас-Спес Київсько-Житомирської дієцезії та міської ради Житомира. Охочі отримати їжу матимуть QR коди, по яким видаватимуть обіди.

«Не самим хлібом живе людина. Цей соціальний проєкт допоможе розпізнати, чого ще потребують люди. Тут, на цьому місці, вони зможуть розказати про свої потреби, а ми будемо шукати спосіб, щоб зарадити», – сказав єпископ Віталій Кривицький.

«Обладнання, а це гарячий і окремо холодний цехи, нам надав уряд Італії. Через наших партнерів – салезіанське згромадження та Італійський уряд надали нам обладнання для Соціальної кухні і забезпечили фінансування, яке пов’язане з оплатою праці та закупівлею продуктів харчування», – сказав отець Віталій Умінський, директор ДБФ «Карітас-СПЕС».

Обідати люди зможуть вдома – їжу компактно пакують. У разі необхідності поїсти можна буде безпосередньо на місці, для цього облаштували намет.

З Божою допомогою цей проєкт принесе багато добрих плодів. «Це не просто допомога. Наша душа у ній», – каже шеф-кухар Марія.

Заступниця міського голови зазначила, що харчуватися будуть різні категорії населення, які потребують такої допомоги: внутрішньо переміщені особи й ті, хто опинився у найбільшій скруті. Від імені міського голови вона подякувала всім причетним до проєкту.

Схожі новини:

Поширити новину: