Єпископ Собіло: просимо, аби Діва Марія покрила плащем своєї опіки Схід України

Єпископ Собіло: просимо, аби Діва Марія покрила плащем своєї опіки Схід України

Єпископ Ян Собіло у розмові з Радіо Ватикану зазначає, що російський окупант намагається стерти з лиця землі багато місцевостей на сході України. На Запоріжжя скидають снаряди з великою силою враження, що нищать спальні райони. З-під уламків та зруйнованих конструкцій треба витягати тіла вбитих та поранених. Багато осіб, особливо родини з дітьми, вирішили знову залишити терени, що зазнають атак. 

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії передбачає, що прийдешня зима може бути для мешканців України найважча від часів Другої світової війни. Кажуть, що забракне струму, газу та питної води. Єпископ додає, що не зважаючи на важку ситуацію пастирі Церкви залишаються на місцях: єпископи, священники, монахи та монахині тривають у єдності з Божим людом.   

«Сьогодні 14 жовтня. У православних та греко-католиків сьогодні свято. Ми також приєднуємось до вшанування Пресвятої Богородиці, Матері Божої, яка покриває своїм плащем опіки людей та місцевості. У 1944 році це свято було днем визволення Запоріжжя від фашистської окупації. Сьогодні молимося про визволення з-під російської окупації. Росія атакувала також російськомовних людей. Тож війна не має в собі жодної логіки. Це злість людей, які думали, що можна відновити російську імперію, яка буде гнобити багато народів, а особливо український народ, – підкреслив єпископ Собіло. – Тому сьогодні звертаємося всі разом: православні, греко- та римо-католики, тобто латинники, як нас тут називають, до Пресвятої Матері, аби покрила плащем опіки Запоріжжя та увесь Схід України і вимолила нам у Бога перемогу, яка буде також тріумфом Її Непорочного Серця».  

Схожі новини:

Поширити новину: