На Житомирщині з’явилася нова парафія

На Житомирщині з'явилася нова парафія

1 травня 2022 року в с. Ульянівка, що на Житомирщині відбулася надзвичайно важлива подія. Згідно з Декретом, підписаним самим єпископом Віталієм Кривицьким, в нашому селі зареєстровано парафію Святого Йосифа Робітника. Незважаючи на те, що мали храм, до цього часу ми належали до своєї материнської парафії Св. Моніки, яка знаходиться в сусідньому селі Цеберка.

Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

У першій половині 1990 років в Цеберському сільському клубі було облаштовано і освячено капличку св. Моніки – покровительки матерів. Тривалий час люди з навколишніх сіл Ульянівки, Ольшанки, Бубни та Цеберки приходили сюди аби послухати Слово Боже, взяти шлюб, охрестити дитину, прийняти Святе Причастя.

На Житомирщині з'явилася нова парафія

19 березня 2007 року місцеві жителі с. Ульянівки за підтримки тодішнього настоятеля о. Доброслава та вікарія о. Мирослава зорганізувалися і купили стареньку хатину. Привели її до належного стану і 7. 07.2007 року освятили її. З тієї пори ми вже мали свою маленьку капличку Св. Йосифа Робітника, але виношували мрію про свій просторий та світлий храм. Завдячуючи Господу Богу, о. Бенедикту, котрий на той час працював в Італії та по Божій волі зустрівся з певними людьми, котрі потім стали для нас друзями – меценатами, священникам, добродіям під керівництвом о. Вікторина в 2012 році ми розпочали будівництво нашого храму. На славу Божу 10 грудня 2016 року наш костел було консенкровано самим Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Гуджеротті. І ось 1 травня 2022 р. на шостому році життя нашої спільноти відбулося еригування парафії.

На Житомирщині з'явилася нова парафія

У цей день наші серця були переповнені радістю, адже нам випала честь вітати в нашій маленькій парафії таких дорогих та шанованих гостей. До нас завітав сам єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, його секретар – о. Вадим, Провінціальний Міністр Ордену Братів Менших о. Даниїл, декан Баранівського деканату о. Ян Подобінський та наш настоятель о. Ростислав з братами-новіціями.

На Житомирщині з'явилася нова парафія

На святі були присутні гості з інших парафій м. Баранівки та смт. Полянка. Всім щиро дякуємо, що знайшли час і розділили з нами радість святкування. Дорогий єпископе Віталію, о. Вадиме, провінціале о. Даниїле, о. Яне та всі гості, нехай Господь щедро обдаровує всіх вас міцним здоров’ям, радістю, спокоєм та миром. Раді будемо бачити вас всіх в нашій, вже тепер, парафії Св. Йосифа Робітника.

Мир і Добро! Вдячні парафіяни!

Схожі новини:

Поширити новину: