Кардинал Долан: «Я захоплений життєстійкістю українців»

Кардинал Долан: «Я захоплений життєстійкістю українців»

2 травня до Львова прибув кардинал Тімоті Долан. Його супроводжував архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Вони відвідали осередки для біженців на території Львова та околиць, якими опікується Католицька Церква, поспілкувалася з людьми, які у цих осередках проживають.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Так кардинал Тімоті Долан відвідав парафію св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках, а також колишній монастир францисканців-реформатів у Раві-Руській неподалік кордону України з Польщею, де Карітас-Спес Львівської архідієцезії зараз приймає сім`ї вимушених переселенців з охоплених війною територій — Харківщини, Київщини та Маріуполя.

Також тут приймають і розподіляють гуманітарні вантажі, які транспортують до найгарячіших точок на мапі України.

Також кардинал Тімоті відвідав один із найбільших осередків прийому та розподілення біженців у Львівській архідієцезії – паломницький дім Блаженного Якова Стрепи у Брюховичах. Цей осередок не лише надає прихисток та їжу вимушеним переселенцям, але також надає психологічну та медичну допомогу, організовує дозвілля для дітей та підлітків на час перебування, а також допомагає із виїздом за межі країни на час війни. 

Кардинал Долан: «Я захоплений життєстійкістю українців»

Кардинал Долан відвідав будинок Митрополичої курії, мав коротку зустріч із семінаристами у Брюховичах та співбратами Лицарями Колумба на чолі з Національним делегатом Ордену Лицарів Колумба в Україні Юрієм Малецьким.

«Я думав, що приїду в Україну і побачу велике пригнічення, депресію. Так, я бачу сум і біль через війну і я пригнічений цим, але я захоплений життєстійкістю, надією і солідарністю українців», – підкреслив кардинал під час свого візиту у Львові.

Кардинал Долан: «Я захоплений життєстійкістю українців»
Схожі новини:

Поширити новину: