Допомога європейських медиків для України

Допомога європейських медиків для України

У цей драматичний для України час багато організацій Європи та світу прагне нести допомогу тим, хто страждає від воєнних дій і хоче підтримати тих, хто надає допомогу безпосередньо в Україні. 

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Гуманітарна допомога для України не обмежується продуктами харчування чи одягом. Це також ліки та різні медзасоби. Медики Європи допомагають медикам в Україні зі спеціалізованим обладнанням, медикаментами та транспортом. Посередником у налагоджуванні такої співпраці часто виступає саме Церква, як надійний гарант того, що надана допомога піде за призначенням.

Парафія бл. Якова Стрепи у Галичі та парафія Святої Трійці у Микулинцях налагодили співпрацю з медзакладами у Польщі та Німеччині, завдяки якій лікарня у Микулинцях отримала карету швидкої допомоги, яку подарувала Лікарня Швидкої Допомоги у Бєльську (Польща), а Галич отримав ліки з Монако та Ґермерінґ. Також від німецьких партнерів із Max Grundig Klinik лікарня у Микулинцях отримала медикаменти необхідні у воєнний час.

Такі жести солідарності стають великою підтримкою також і на дусі, тож настоятелі парафій та керівництво лікарні щиро дякує своїм друзям у Польщі та Німеччині за допомогу і відкритість на потреби України у цей нелегкий час.

Схожі новини:

Поширити новину: