Кардинал Краєвський: «У кожному з нас бореться добро і зло»

Кардинал Краєвський: «У кожному з нас бореться добро і зло»

Готуючись до подорожі в Україну, третьої від початку війни, Папський роздавач милостині ділиться думками про наочну боротьбу добра і зла, яка також відбувається в душі кожного з нас.

Про це пише Vatican News

Кардинал Конрад Краєвський, Апостольський елемозинарій, знову вирушає в Україну, куди доставить ще одну карету швидкої допомоги, і де перебуватиме протягом Великого Тижня. В інтерв’ю для Польської редакції Радіо Ватикану кардинал Краєвський поділився думками про зустріч двох дійсностей, що відчувається, перетинаючи українсько-польський кордон. Він вже двічі пережив цей досвід.

«Я зустрів дві дійсності. З одного боку – дійсність невимовного страждання в Україні і не побоюся це сказати, своєрідної диявольської ситуації, якогось злого духа, який опанував росіян, що катують, ґвалтують і вбивають. Коли ми їхали вглиб України, нас постійно супроводжували сирени, вражаючі сирени, які вказували на те, що потрібно втікати, очікувати смерті… В’їжджаючи до Польщі, потрапляєш в іншу дійсність, де проявляється все найкраще в людині, те що можемо дати кожному, те, що завжди чинив Ісус, те, що ми призначені для інших, для того, щоби любити ближнього як себе самого», – сказав кардинал Краєвський, вказавши на поведінку митників, які ще недавно ретельно шукали контрабанду, а тепер допомагають біженцям нести валізки, на поліцейських, які запрошують до автобуса не 50 людей, але 150, аби від’їхати якнайшвидше вглиб країни.

«Це неймовірна любов, доброта і солідарність. Це відбувалося на відстані кількох кілометрів, залишаючи Україну. Це немовби два світи, що знаходяться також всередині кожного з нас, бо в кожному змагається добро і зло. І тепер усе залежить від того, хто переможе. Якщо я перебуватиму в близькості з Господом Богом, то поширюватиму небо на землі», – додав кардинал Конрад Краєвський.

Схожі новини:

Поширити новину: