Верховна Рада розгляне закон про військове капеланство в Україні

Проєкт Закону «Про Службу військового капеланства» готується до розгляду у другому читанні та незабаром буде винесений на голосування Верховної Ради України.Про цей законопроєкт йшла мова під час чергової зустрічі міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» та представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка відбулася 1 листопада 2021 року під головуванням президента УБТ Григорія Коменданта.

Парламентарі повідомили, що процес узгодження поправок завершується, і незабаром закон має бути прийнято.

Крім цього, релігійні діячі порушили перед присутніми урядовцями практичні питання укладання довгострокових договорів на постачання природного газу релігійним громадам із фіксованою ціною. В обговоренні проблематики удорожчання ціни на природний газ та електроенергію для релігійних організацій взяли участь заступник Міністра енергетики України Євген Владіміров, а також представники НАК «Нафтогаз» та газопостачальної компанії «Нафтогаз Трейдинг».

Учасники зустрічі також звернули увагу на питання процедури реєстрації релігійних громад у контексті адміністративної реформи, яка передбачає зміну структури місцевих органів державної влади. Присутні домовилися присвятити цій проблематиці окрему зустріч. 

Це вже дев’ята зустріч у рамках діалогу між ВРЦіРО та МДО «Цінності. Гідність. Родина», який розпочався наприкінці 2020 року.

Джерело: ВРЦІРО

Схожі новини:

Поширити новину: