Срібний ювілей чернечого життя двох сестер-бенедиктинок

24 червня у місті Бар, в парафії святої Анни, відбулося урочисте святкування срібного ювілею – 25-річчя чернечого життя сестер Даніелі Мазібаєвої та Терези Каліновської зі Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок.

Про це повідомляє Facebook-сторінка Кам’янець-Подільської дієцезії.

Святу Месу очолив єпископ-ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Едуард Кава OFMConv. Разом із ним Євхаристію співслужили священники, які прибули розділити радість ювілярок. На урочистість також зібралися сестри згромадження, родичі, друзі та численні вірні. Особливою радістю стала присутність гостей із Польщі, зокрема о. Лешека Крижі, який, попри далеку дорогу, прибув, щоб підтримати ювілярок.

Свята Меса пройшла в атмосфері молитви, зосередженості та бенедиктинської духовності. Урочистого характеру богослужінню додав спів сестер, який підкреслив молитовний настрій святкування.

Спільнота подякувала Богові за дар життя, вірності та 25 років чернечого служіння сестер Терези й Даніелі. Під час урочистості лунали молитви з проханням, щоб Господь і надалі дарував ювіляркам мир, витривалість у покликанні, радість у служінні та щедрі дари Святого Духа на їхньому подальшому чернечому шляху.

Схожі новини:

Поширити новину: