Архієпископ Мокшицький: усюди маємо бути знаком єдності в любові та правді Євангелія

Архієпископ Мокшицький: усюди маємо бути знаком єдності в любові та правді Євангелія

25 травня о 17:00 Святою Месою завершився навчально-формаційний рік у Вищій духовній семінарії св. Йосифа Львівської архідієцезії. Євхаристію очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський митрополит. Йому співслужили: ректор семінарії о. Петро Бжескій, директор Теологічного інституту св. Йосифа Більчевського о. Яцек Уліаш, вихователі та викладачі семінарії. під час якої усі присутні дякували за цей формаційний рік і за всі дари, якими Господь обдарував впродовж цього року.

Про це пише Львівська архідієцезія.

У проповіді митрополит сказав: «Сьогодні ми чуємо молитву Первосвященика про єдність учнів, коли підбиваємо підсумки чергового навчального року, коли пакуємо валізу і вирушаємо на канікули. Усюди ми маємо бути знаком єдності в любові та правді Євангелія, яке є Словом Життя. Ми маємо бути знаком любові, основою якої є милосердя.

Цю правду дуже чітко показав св. Йосиф Більчевський, який навчав, що священник, а ви прагнете цього стану, має бути передусім учителем віри та знаряддям Христа й батьком для всіх. Для цього він рекомендував систематичну працю над собою, пропонуючи прості вказівки: вірність у молитві, щоденні роздуми, духовне читання та поклоніння Пресвятим Дарам».

На завершення семінаристи отримали подарунок на канікули – тритомник листів та проповідей святого Йосифа Більчевського.

Текст і фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: