Архієпископ Мокшицький: священницьке покликання – таємниця

Архієпископ Мокшицький: священницьке покликання – таємниця

30 травня, в Митрополичій базиліці у Львові Архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький рукоположив у сан священства двох дияконів – вихованців Львівської ВДС. Свячення пресвітеріату отримали Віктор Костів з Долини та Антон Василишин з Драганівки.

Про це пише Львівська архідієцезія.

На урочистості традиційно прибули настоятелі парафій, духовенство з різних деканатів Львівської Архідієцезії, родини нових священників, а також численні гості.

Архієпископ Мокшицький: священницьке покликання – таємниця

Разом з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким Євхаристію співслужили його, ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі, настоятель катедри о. предат Ян Нікель та священники з архідієцезії.

Львівській митрополит зокрема сказав: «Таїнство священства є великим даром для кожного, хто його приймає і є великим даром для Церкви, адже через служіння священника є присутній Бог посеред своїх людей.

Архієпископ Мокшицький: священницьке покликання – таємниця

Це не ми вибираємо собі священство, це Бог нас кличе до священства. Тому можемо повторювати за Святим Йваном Павлом ІІ, що історію нашого покликання знає лише Бог. Кожне священниче покликання є незнаною нам таємницею, даром, який переростає людину. Кожен з нас, священник, неодноразово пережив це впродовж цілого свого життя і переконується яким є слабким і не гідним цього дару…

Дорогі!

Святий Йоан Павло ІІ сказав: „Священство – це велика ласка, права до якої ніхто не може приписувати собі. Священство – це не одне з громадянських прав, яке дане кожній людині. Це – Божий задум. Цe – тайна зустрічі двох свобод: волі Бога, який кличе, і волі людини, яка відповідає на це покликання”.

Архієпископ Мокшицький: священницьке покликання – таємниця

Тому нехай воля Бога, який кличе, і воля людини, яка відповідає на заклик, стане спільною дорогою для всіх покликаних».

У проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький, закликав Антона та Віктора бути справжніми священниками Ісуса Христа, вибраними з-поміж людей та поставлених для людей. Особливу подяку львівський митрополит склав родичам нових священників, а всіх присутніх закликав до молитви за нові покликання до священства.

Завтра, 21 травня, нові священики звершать першу подячну Святу Месу у своїх родинних парафіях.

Схожі новини:

Поширити новину: