#NotAlone: захід на площі Святого Петра про братерство за участі Папи

#NotAlone: захід на площі Святого Петра про братерство за участі Папи

Всесвітню зустріч про загальнолюдське братерство, що об’єднає дев’ять площ у різних частинах світу, організовує ватиканська фундація «Fratelli tutti».

Про це пише Vatican News.

В суботу, 10 червня 2023 року, на площі Святого Петра у Ватикані, о 16:00, та одночасно на восьми інших площах світу, відбудеться Всесвітня зустріч про загальнолюдське братерство. Вона проходитиме в присутності Папи Франциска під гаслом «Not alone» (Не самотні). Захід, в якому візьмуть участь 30 нобелівських лауреатів та тисячі юнаків і дівчат з усього світу, організувала ватиканська фундація «Fratelli tutti» разом із базилікою Святого Петра та Дикастеріями служіння цілісному людському розвиткові та в справах комунікацій.

Поширювати культуру братерства та миру

В комюніке, поширеному фундацією, зазначається, що ініціатива, натхнена енциклікою Fratelli tutti, залучить людей з усього світу, щоби разом підтримувати культуру братерства та миру, заохочуючи до особистих рішень і виборів на користь виправлення шкоди, діалогу та прощення, перемагаючи самотність і марґіналізацію, що заперечують людську гідність. Міжнародне представництво молоді наприкінці заходу, взявшись за руки, поєднається у великих обіймах колонади площі Святого Петра, що є архітектонічним символом вселенських обіймів Церкви. Разом з ними на площу прибудуть представники церковних і світських організацій, сім’ї, товариства, а також ті, хто сьогодні змушений жити на узбіччі суспільства, від найубогіших і бездомних до мігрантів і жертв насильства й торгівлі людьми.

У співпраці зі світом освіти, науки та культури

Під час зустрічі, в рамках протоколу, підписаного з італійським міністерством освіти, буде представлено діяльність, яка цими місяцями здійснювалася в школах Італії на тему братерства. Захід задуманий як досвід будування братерства, скрадатиметься з двох частин. Вранці зберуться деякі групи, щоби обговорити пройдені програми спільності, про які вони потім коротко розкажуть під час зустрічі. Також і нобелівські лауреати, що приєдналися до ініціативи, зустрінуться спочатку між собою та з представниками світу науки, культури, права та міжнародних організацій, щоби приготувати документ, який закликає дбати про загальнолюдське братерство, який буде представлений Папі на площі Святого Петра, а разом з ним – всім, хто в світі почувається покликаним прийняти заклик до будування суспільної дружби і парадигми братерства, справедливості та миру.

Схожі новини:

Поширити новину: