Кардинал Краєвський: Євхаристія – це дві жертви

Кардинал Краєвський: Євхаристія – це дві жертви

14 травня у Ватикані, як і по всій Італії, відзначали День матері. З цієї нагоди до базиліки Святого Петра були запрошені матері з дітьми, особливо ті, які були змушені покинути свою країну через війну, голод або землетруси. Месу від імені Святішого Отця очолив Папський елемозинарій кардинал Конрад Краєвський.

Про це пише Vatican News.

Префект дикастерії милосердя зазначив, що оскільки у Ватикані діє педіатрична амбулаторія для дітей та матерів, то на вечірню молитву до базиліки Святого Петра прийшло багато жінок.

«Після вселенської молитви, після проповіді відбувається процесія з дарами. У цій процесії з дарами мами з дітьми, також жінки з України, несли те, що зазвичай несуть у процесії, тобто вино, воду, гостії, які використовуються для консекрації. І раптом наприкінці цієї процесії прийшла сім’я з двома дітьми на руках. І вони підійшли, кажучи до мене: «Ми не маємо що дати, але хочемо пожертвувати себе». І мушу визнати, що це було, напевно, найпрекрасніше. Найкрасивіша процесія з дарами, в якій я брав участь, – підкреслив кардинал Краєвський. – Я вже 35 років є священником, тому іноді мене важко здивувати. Вони мене дуже здивували, а потім я подумав: «Це справді так. Ісус жертвує себе, віддає себе нам, щоб ми споживали Його у Святому Причасті, а ми жертвуємо себе Йому. І це є справжня Євхаристія. Ці дві жертви. Ця сім’я минулої неділі мене багато чому навчила, навчила, як розуміти Євхаристію. Що це я є тим, хто має приносити себе в жертву Господу Богу. Вони підійшли такі радісні, такі прекрасні. Ми нічого не несемо, але ми є даром».

Нагадуємо, від початку повномасштабного вторгнення Росії кардинал Краєвський вже п’ять разів відвідував Україну, висловлюючи солідарність Святішого Отця зі стражденним народом та передаючи гуманітарну допомогу.

Схожі новини:

Поширити новину: