Чергова спортивна нагорода українського священника

Чергова спортивна нагорода українського священника

Отець Віталій Осмоловський SJ,  який вже багато років успішно поєднує служіння священника у Товаристві Ісуса (єзуїти) та зайняття дзюдо здобув свою чергову престижну спортивну нагороду.  

Уродженець Житомира взяв участь у Чемпіонаті Польщі, який відбувся 13 травня у столиці цієї держави – Варшаві.  Український священник, який нині служить у Польщі, був єдиним представником України, виступаючи у ваговій категорії до 100 кілограмів та зайняв почесне друге місце, ставши срібним призером Чемпіонату Польщі. Нещодавно отець Віталій став бронзовим призером Відкритого Чемпіонату Словаччини з дзюдо.

Чергова спортивна нагорода українського священника

По завершенню змагань священник поділився своїм враженням про участь у змаганнях.

«Було досить важко відновлюватися після Чемпіонату Словаччини. Я мав всього два тижні. Але вдалося досить швидко відновитися і непогано виступити, тому що мав більше важких суперників. Так, як змагання відбувалися 13 травня, то просив особливого заступництва Матері Божої Фатімської. Загалом мені сподобалося, як організатори приймали мене, як українця. Багато людей підходили і були здивовані, що священник займається професійним спортом. З деякими спортсменами я був знайомий декілька місяців, бо тренувалися в одному залі, але вони лише на змаганнях дізналися, що я ще і священник. У цьому контексті, основою віхою для мене є людяність, яка повинна бути. Тобто якщо хтось є хорошою людиною, то він є достойним чоловіком, жінкою, працівником. Ця людяність має фундаментальне значення в наших відносинах, особливо в цьому контексті, в якому ми зараз є», – розповів отець Віталій Осмоловський SJ.

Чергова спортивна нагорода українського священника

Максим Железницький

Схожі новини:

Поширити новину: