Папа: сім’я – головні ліки від матеріальної і духовної бідності

Папа: сім’я – головні ліки від матеріальної і духовної бідності

В Міжнародний день сім’ї Папа Франциск нагадав через Твіттер про те, що всі країни покликані підтримувати «дружню до сім’ї» соціальну, економічну та культурну політику.

Про це пише Vatican News.

«Сім’я – це головна протиотрута від матеріальної і духовної бідності, і також проти проблеми демографічної зими. Необхідно, щоби в усіх країнах підтримувалася соціальна, економічна й культурна політика, що є дружньою для сім’ї та відкритою на життя».

Такий твіт з’явився на дев’ятимовному аккаунті Святішого Отця в Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, який щорічно відзначається 15 травня з метою звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Підтримка сім’ї, що сприяє відкритості на нове життя, лежить на серці Папи Франциска. Ця тема часто звучить у його виступах під час зустрічей з представниками влади, ділових кіл і працедавців, родинних асоціацій. Святіший Отець неодноразово висловлював свою стурбованість демографічним спадом, який переживає Європа, адже, за його словами, «народження дітей є головним індикатором надії народу». В цьому контексті він засуджує «ворожу» до сім’ї сьогоднішню культуру, протидія якій вимагає подолання непосильних обумовлень, зокрема, для жінок, які потребують належного соціального захисту материнства. Це вимагає «далекоглядної політики», що причиниться «до розквіту нової весни, залишаючи позаду цю демографічну зиму», про що Папа говорив і під час нещодавньої зустрічі в Римі, присвяченій народжуваності в Італії та Європі.

Схожі новини:

Поширити новину: