Єпископ Ян Собіло посвятив «Площу України» в Палермо

Єпископ Ян Собіло посвятив «Площу України» в Палермо

У Палермо, що на Сицилії, триває Європейський тиждень, присвячений Україні. У його рамках єпископ Ян Собіло освятив «Площу України» та взяв участь у конференції, присвяченій війні в Україні та праву України на самооборону.

Європейський тиждень в Палермо проходить вже 14-й раз, і цього року він повністю присвячений Україні. Вчора ввечері в парафії Матері Божої Всіх Націй відбувся круглий стіл. У ньому взяли участь спікери з України та Італії: єпископ Ян Собіло із Запоріжжя, о. Маріуш Кравєц SSP, кореспондент Радіо Ватикану в Україні, Максим Коваленко, Генеральний консул України в Неаполі, Джулія Черкеті, журналіст італійського католицького тижневика «Famiglia Cristiana», яка нещодавно відвідала Запоріжжя, та Флавія Одорозо, італійська публіцист з Палермо. Засіданню круглого столу передувало присвоєння назви «Площа України» одній з площ Палермо – в районі, де вулиці та площі носять назви окремих європейських країн. Як зазначає організатор Європейського тижня в Палермо о. Феліче Лупо: «Дуже важливо, що тепер в «європейському кварталі» міста Палермо з’явиться площа, присвячена Україні, яка належить до великої родини європейських народів».

Єпископ Ян Собіло посвятив «Площу України» в Палермо

За словами єпископа Яна Собіло, «така подія, як Європейський тиждень в Палермо, має велике значення для нагадування світу про те, що відбувається в Україні. Люди, які слухали наші свідчення, були по-справжньому зворушені драмою українського народу, який відбиває російське вторгнення».

Завтра, на завершення Європейського тижня в Палермо, відбудеться урочиста Меса, яку очолить єпископ Ян Собіло. Під час неї організатори заходу передадуть єпископу Яну гуманітарну допомогу, яку вони зібрали для страждаючої України. За словами о. Феліче Лупо, «це конкретний жест, що виражає солідарність католиків Палермо зі страждаючим українським народом».

О. Маріуш Кравєц SSP

Схожі новини:

Поширити новину: