«Час захисту дітей» – зустріч у домініканців

«Час захисту дітей» – зустріч у домініканців

На початку червня в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського в м. Києві відбудеться зустріч для християнських батьків, педагогів і вихователів, психологів, катехитів, душпастирів, дитячих і молодіжних аніматорів та волонтерів.

Що ми можемо сьогодні зробити для захисту дітей? Яким чином формувати простір безпеки – психологічної, емоційної, моральної, духовної, фізичної – як місце для розвитку і зростання, а також розуміти сигнали небезпеки? Де батькам і вихователям отримати для цього підтримку в непростий час війни?..

Питань багато, тож нам, дорослим, час зібратися і поговорити. Запрошуємо до діалогу батьків (особливо тих, хто виховує дітей 6-15 років) та людей, задіяних у служіння чи роботу з дітьми. Адже кожен із нас покликаний бути безпечним дорослим для дітей, і ми насправді здатні на це.

Подія відбувається за підтримки Вікаріату України св. Михаїла Архангела Польської провінції Ордену Проповідників (домінікаців) та Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського в м. Києві.

Дата зустрічі: 2-3 червня 2023 р.

Місце проведення: Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, вул. Деревлянська 13, м. Київ (є можливість для нічлігу).

Початок: 16:00 год 2 червня (п’ятниця)

Завершення: 13:30 год 3 червня (субота)

Лектори:
– Наталія Сиротич, PhD (дитячий психолог, арт-терапевт, авторка 14 книг);
– Лілія Обшта (психолог, дитячий і підлітковий травматерапевт);
– Якуб Гонцяж ОР (спеціалізується у богослов’ї духовного життя).

Офлайн (живий формат без трансляції та запису), кількість місць обмежена.

Реєстрація і деталі: за посиланням.

Організатор: навчально-катехитичний центр «Дерево життя».

Схожі новини:

Поширити новину: