Папа: нехай же Олімпіада у Франції стане нагодою для глибоких зустрічей

Папа: нехай же Олімпіада у Франції стане нагодою для глибоких зустрічей

Через Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна Папа Франциск звернувся із коротким посланням до католиків Франції в контексті приготування до Олімпійських Ігор, які відбудуться в Парижі 2024 року.

Про це пише Vatican News.

«Широко мобілізуватися, щоби ця подія стала нагодою для глибоких і плідних зустрічей між людьми усіх суспільних верств, що належать до різних народів, культур і релігій», – із таким заохоченням Папа Франциск звертається до католиків Франції, країни, яка 2024 року прийматиме Олімпійські Ігри. Про це йдеться посланні, адресованому «дорогим друзям, католикам Франції», яке Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін надіслав з доручення Святішого Отця, підкреслюючи, що «приймати в себе увесь світ» – це велика радість і велика відповідальність.

«Ви отримаєте запрошення стати волонтерами, відчинити свої храми, школи та домівки. Але в першу чергу відкрийте свої серця. Через безкорисливість і великодушність вашого прийняття ви дасте промовисте свідчення Христа, Який мешкає у ваших серцях і наповняє вас своєю радістю», – читаємо в посланні, через яке Святіший Отець складає окрему подяку за те, що «в це прекрасне свято спорту не забули інтегрувати осіб з інвалідністю, вбогих і марґіналізованих».

«Висловлюючи сподівання на те, що ці Олімпійські Ігри стануть завдяки спортові нагодою для переживання справжнього духу братерства, якого світ дуже потребує, Папа Франциск охоче уділяє своє апостольське благословенням усім організаторам, волонтерам, які відгукнуться на це запрошення та всім, хто братиме участь у цих іграх», – зазначається у листі.

Схожі новини:

Поширити новину: