Львів: відпустове свято Божого Милосердя та освячення кухні

Львів: відпустове свято Божого Милосердя та освячення кухні

15 квітня парафіяльна спільнота Божого Милосердя у Львові святкувала відпустову урочистість, що відзначається у другу неділю Великоднього періоду. В цей день всі, згромаджені на спільну молитву, дякували Богу за дар парафіяльної спільноти, яка від самого початку свого існування присвячена Божому милосердю та випрошували дар миру в Україні та завершення війни.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Урочисту літургію очолив єпископ-помічник Едуард Кава OFMConv разом із священниками деканату на чолі з о. прелатом Яном Нікель, настоятелем кафедрального собору у Львові. Єпископ Кава під час проповіді наблизив присутнім суть Божого милосердя, коли Бог не лише вміє співчувати людині в нещасті, але й бере співучасть у людському стражданні та виховує людину з любові і для любові:

«Сьогодні ми дуже потребуємо зустрічі з Ісусом Милосердним… Треба, щоб ми сьогодні не боялися доторкнутися до Воскреслого Ісуса. Бачити його рани, прикладати палець, тобто брати участь у його ранах. Сьогодні ми, як і український народ, дуже страждаємо через війну, маємо багато жертв, ЗМІ про це не говорять… Подивіться на щоденні похорони, подивіться на поранених – лікарні переповнені. Скільки духовно зранених.

Дорогі, ми потребуватимемо такого інтенсивного духовного зцілення протягом наступних 20-25 років, і тому сьогодні для нас важливо зрозуміти, наскільки важливою є зустріч з Ісусом Милосердним. Ми, віруючі, повинні знову пережити цю зустріч з Ісусом Милосердним, щоб допомогати іншим.»

На завершення літургії відбулось виставлення Пресвятих Дарів, молитва коронкою до Божого милосердя і урочиста процесія навколо храму. Опісля, єпископ Едвард Кава освятив кухню для бідних імені Святого Йосифа Більчевського, яка повстала завдякі ініціативі та фінансовій підтримці о. Єжего Колясіньскєго з парафіїї Певель Вєлька, дієцезії Бієльско-Бяла та завзятій праці парафіян останнього місяця. Це вже четверта кухня у Львівському деканаті, яка годує біженців та бідних міста.

На святкуванні були числено присутні священники та вірні з Лвівського деканату. Всі гості також ласували смаколиками, які приготували парафіяни у новозбудованій кухні.

Текст і фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: