Єпископ Кава: відважно визнати потребу зцілення

Єпископ Кава: відважно визнати потребу зцілення

Єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава OFMConv ділиться думками про передумови зцілення, які знаходимо у фрагменті Євангелія від Йоана, що Церква визначила для Літургії Слова на 21 березня 2023 року.

«Сьогодні в Євангелії ми чуємо про чоловіка, який 38 років страждав від хвороби, але коли Ісус запитав його чи хоче він стати здоровим, то що почув? «Пане, не маю людини, яка би допомогла мені». Часом нас більше болить відчуття самотності і безпорадності, ніж фізичний недуг. А часом, ми просто боїмося отримати зцілення, бо черпаємо з наших немочей якусь егоїстичну користь. Але перед Ісусом можна відкритися. Сказати Йому все, як є. Він не оцінює. Не мусимо перше стати бездоганними, щоби бути для Нього важливими. Ми вже для Нього важливі – отакі грішні і недужі. Треба лише мати трохи відваги, щоб зізнатися у тому, що потребуємо зцілення і ще більше, щоби зізнатися, що саме потребує лікування. Правда, сказана Ісусові, не завдає болю. Боляче залишатися зі своїми проблемами наодинці. А ми так потребуємо почути: «Ось ти став здоровим. Вже не гріши, щоби чого гіршого не сталося тобі» (Йн 5, 1-3а. 5-16), – пише єпископ Кава на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадуємо, під час 58 пленарного засідання єпископів, що відбувалося 16-17 березня 2023 року під Львовом, єпископ Едуард Кава був обраний секретарем Конференції єпископів України.

Схожі новини:

Поширити новину: