Львів: митрополит очолив Хресну дорогу у францисканському храмі

Львів: митрополит очолив Хресну дорогу у францисканському храмі

У Велику Середу, 5 квітня, архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, очолив вечірню Святу Месу і Хресну дорогу в костелі св. Антонія у Львові. У Літургії та богослужінні Хресної Дороги взяли участь парафіяни і гості міста.

Про це пише Львіська архідієцезія.

Спільно з архієпископом звершували Євхаристію і брали участь в богослужінні о. Ян, вікарій парафії митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії, бр. Станіслав Пенкала, вікарій кустодії францисканців в Україні, який виголосив гомілію, та бр. Славомир, настоятель тутешньої парафії. Також, разом із митрополитом Львівським, прибув на спільну молитву отець прелат Андрій Легович.

Впродовж багатьох років Хресна дорога відбувалася вулицями міста Львова, проте у зв’язку з війною брати францисканці були вимушені провести богослужіння в храмі.

Вступ і закінчення Хресної дороги зачитував архієпископ, самі ж роздуми стоянь зачитувала францисканська молодь, яка зустрічається при парафії.

Під кінець богослужіння, для отримання повного відпусту, всі помолилися молитвами Отче наш, Радуйся, Маріє, і Слава Отцю в намірах Святішого Отця. На завершення архієпископ поблагословив присутніх у храмі хрестом із реліквіями Святого Хреста.

Схожі новини:

Поширити новину: