Львів: візит італійської делегації до митрополичої курії

Львів: візит італійської делегації до митрополичої курії

28 березня до Львова прибули з гуманітарною місією представники Ордену Братів Менших Конвентуальних, Спільноти Святого Егідія, соціального кооперативу «Auxilium» та Італійської федерація футболу. У митрополичій курії відбулась зустріч із архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Делегація у складі монахів, волонтерів, спортсменів та журналістів передала пасхальні привітання від Святішого Отця та розарії миру.

«Я приношу до України благодать святого Франциска та благословення Папи», який «щодня молиться, щоб мир міг народись у серці України», – сказав отець Енцо Фортунато OFMConv з монастиря Сакро-Конвенто в Ассізі під час зустрічі.

«Італія виступає за мир», – підкреслив Анджело Чіораццо, президент соціального кооперативу «Auxilium», який координував збір допомоги, підкреслюючи, що в першу чергу ця допомога спрямована на дітей, які «повинні повернутися до мирного життя».

Адріaно Ріккуччі, віцепрезидент Спільноти Святого Егідія та національний координатор в Італії, розповів про служіння організації у Львові та по всій Україні, зокрема за останній рік.

Також із візитом та допомогою прибули представники національної збірної Італії з футболу, яка восени проведе матч з Україною. На прохання збірної Анджело передав іменну футбольну футболку для архієпископа Мечислава Мокшицького.

Схожі новини:

Поширити новину: