Львів: організація гуманітарного вантажу для Херсонщини

Львів: організація гуманітарного вантажу для Херсонщини

У Львові, 4–5 березня, відбувалась унікальна ініціатива Лицарів Колумба в Україні, а саме пакування продуктових наборів українського виробництва, які будуть доставлені на деокуповані території Херсонщини.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Від початку війни міжнародна спільнота Лицарів Колумба доставила до України понад 2600 тонн гуманітарної допомоги. У країнах Європи, а здебільшого в Польщі, були придбані продукти та сформовані продуктові набори. Натомість цього разу, за словами національного делегата Лицарів Колумба в Україні Юрія Малецького ініціатива набула іншого характеру.

«Ця подія, яка відбувається зараз в Брюховичах у нашому складському приміщенні, є безпрецедентна та унікальна на сьогоднішній день. Ми почали закуповувати продукти тут, в Україні, і також наші лицарі, здебільшого з львівських рад, разом зі своїми сім’ями прийшли, щоб пакувати цю допомогу, яка поїде на деокуповані території, а конкретно на Херсонщину, де на сьогоднішній день люди найбільше потребують, тому що перебувають зараз в дуже складних обставинах – без електроенергії, без газу, без засобів на існування, де магазини не працюють та їжа доставляється з перебоями.

Ця ініціатива є важливою, адже з однієї сторони ми допомагаємо людям, які потребують нашої гуманітарної допомоги, а з іншої сторони, закуповуючи продукти українського виробництва, ми підтримуємо фінансово нашу країну для того, щоб наша держава надалі існувала, працювала та розвивалась», – підсумував Юрій Малецький.

За два дні лицарі Львова та Винник спакували понад 32 палети продуктових наборів, які поїдуть у Херсонську область до потребуючих та внутрішньо переміщених осіб.

Андрій Мельник, лицар зі Львова, який останніх півтора року обіймає посаду національного скарбника Лицарів Колумба поділився своїм досвідом служіння: «Мені випала честь і можливість бути головним координатором проєкту, який поки що є унікальним на даний момент це пакування продуктових наборів вітчизняного виробника … Ми працюємо разом із нашими жінками та дітьми тому, що основні цінності, які сповідують Лицарі Колумба, це є благодійність та єдність. І зараз, як ніколи, у воєнний час ми можемо демонструвати ту нашу цінність, нести її в маси. Тому подальшому плануємо масштабувати цю акцію та залучити максимальну кількість лицарів по цілій країні там, де знаходяться наші осередки».

Це вперше від початку війни, завдяки підтримці лицарів зі Сполучених Штатів, Канади та Польщі, наші лицарі отримали змогу організувати весь цикл від закупівлі до відправки продуктових наборів вітчизняного виробника для потребуючих. Десятки лицарів разом із їхніми дружинами та дітьми взяли в цій ініціативі активну участь.

Автор : Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: