Папа про загибель мігрантів у морі: Господи, дай нам силу зрозуміти і плакати

Папа про загибель мігрантів у морі: Господи, дай нам силу зрозуміти і плакати

Зустрічаючись з паломниками в першу неділю березня, Папа Франциск склав співчуття з приводу залізничної аварії в Греції та трагедії, яка трапилися біля італійського узбережжя, де вкотре загинули мігранти, закликавши зупинити тих, хто займається контрабандою людей.

Про це пише Vatican News.

«Нехай же світлі води Середземномор’я не будуть більше скривавлені такими трагічними аваріями! Нехай же Господь дасть нам силу зрозуміти та плакати», – побажав Папа Франциск, промовляючи до учасників недільної молитовної зустрічі, що відбулася на площі Святого Петра 5 березня 2023 р., скерувавши думку паломників до трагедії, яка трапилася попередньої неділі біля берегів Стеккато-ді-Курто на півдні Італії, де розбилося судно з Туреччини, яке перевозило мігрантів. Станом на ранок неділі встановлено загибель 71 людини.

«Молюся за численні жертви корабельної аварії, за їхніх родичів і за врятованих», – сказав Святіший Отець, висловивши вдячність місцевому населенню та інституціям «за солідарність і прийняття, виявлені щодо цих наших братів і сестер» та поновлюючи свій заклик, «аби такі трагедії більше не повторювалися». «Тих, хто займається контрабандою людей, потрібно зупинити, щоб вони більше не наражали на небезпеку життя багатьох невинних! Нехай же подорожі надії більше не перетворюються в подорожі смерті!» – закликав Папа.

Наступник святого Петра також зазначив, що цими днями думка часто лине до постраждалих внаслідок залізничної аварії в Греції, де серед загиблих було багато студентів. «Молюся за загиблих, запевняю мою близькість з пораненими та родичами. Нехай же Богородиця їх втішить», – побажав Святіший Отець.

Схожі новини:

Поширити новину: