Інститут богословських наук у Городку: кожен може підтримати студентів

Інститут богословських наук у Городку: кожен може підтримати студентів

У цьому академічному році в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії стартувала стипендіальна програма, покликана передусім допомогти студентам досягати успіху у навчанні, а також розвинути свої таланти. Кожен охочий може долучитись до ініціативи «Моя милостиня» та підтримати фінансово функціонування програми стипендій у церковному навчальному закладі.

«У вересні 2022/23 академічного року ми вперше в історії нашого Інституту стартували із стипендіальною програмою, – ділиться своїми думками о. ректор Олег Жарук. – Ця ініціатива, на мій погляд, є дуже важливою, адже я сам був студентом і розумію наскільки важлива підтримка студента, який навчається. Коли хтось жертвує якусь суму, навіть невеличку, він робить важливий внесок в освіту і таким чином інвестує у майбутнє нашої Церкви».

Метою цієї ініціативи є фінансова підтримка стипендіальної програми 2023-2024 академічного року. Адже стипендія – це  відповідь на потреби студентів, які інколи не спроможні оплатити своє навчання та приїзд на навчальні сесії.

«Наш Інститут – це церковний навчальний заклад, який функціонує виключно завдяки пожертвам, тому підтримати студента богослов’я вважаю досить необхідним. Наша Церква в Україні пройшла складний час, радянський час, тому сьогодні ми потребуємо готувати добрих і якісних спеціалістів у катехизації чи служінні для сімей, журналістів чи органістів. Тому дякую усім, які навіть невеликим донатом підтримають наших студентом. Ви долучаєтесь до великої справи!» – наголошує отець ректор.

Є кілька видів стипендій: ректорська, соціальна та одноразова, які становлять у загальній сумі 200 тис. грн. Загальна кількість: 115 стипендій. Термін збору коштів триває від 23 лютого до 15 квітня 2023 року.

Бажаючи долучитись до ініціативи «Моя милостиня» можна пожертвувавши кошти таким чином:
Банка Monobank – https://send.monobank.ua/jar/5mjuRqUiNt)
Монобанк: 5375 4112 0378 6103
Приват Банк: 5168 7573 9557 2110

Схожі новини:

Поширити новину: