Апостольський нунцій в Україні зустрівся з митрополитом Епіфанієм

Апостольський нунцій в Україні зустрівся з митрополитом Епіфанієм

21 лютого Апостольський нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас у Митрополичому домі – резиденції предстоятеля Православної Церкви України зустрівся з митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Про це повідомляє прес-служба Київської митрополії ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків митрополит Білоцерківський Євстратій та секретар Апостольської нунціатури монсеньйор Йосеф Марамредді.

Апостольський нунцій в Україні зустрівся з митрополитом Епіфанієм

Митрополит Епіфаній подякував архієпископу Кульбокасу за допомогу в організації візиту делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Ватикану, що відбулась у січні цього року. «Ми маємо добрі враження від цього візиту, відбулося багато плідних зустрічей, які будуть корисними для України і для розвитку наших двосторонніх відносин», – зазначив митрополит.

Апостольський нунцій в Україні зустрівся з митрополитом Епіфанієм

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань щодо протистояння російській агресії в Україні, релігійної ситуації в нашій державі загалом та міжправославних відносин зокрема. Предстоятель Православної Церкви України підкреслив необхідність захистити український духовний простір від ворожих кремлівських маніпуляцій, які здійснюються в дусі ідеології «русского міра».

Предстоятель ПЦУ підкреслив важливість молитви про перемогу правди і мир в Україні, як внеску всіх віруючих світу в наближення завершення війни. «У Римі ми мали можливість молитися перед шанованою іконою Богородиці «Спасіння римського народу» про мир для України. Також Папа Франциск багато разів закликав віруючих молитися за Україну, за наших стражденних людей. Ми віримо, що за нашими молитвами Бог наблизить час закінчення війни, перемогу для України і справедливий мир», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Учасники зустрічі домовилися продовжити двосторонню співпрацю.

Схожі новини:

Поширити новину: