В’язні виготовлять конфесіонали для СДМ у Лісабоні

В'язні виготовлять конфесіонали для СДМ у Лісабоні
Конфесіонали, які були підготовані для СДМ у Панамі, 2019 року (Фото: Luis Acosta / AFP)

Конфесіонали, в яких сповідатимуться учасники Світового дня молоді в Лісабоні, будуть створені в’язнями португальських в’язниць. Більшість сповідалень буде розміщена на площі біля столичного мосту ім. Васко да Гама, де відбуватимуться головні молитви найбільшої у світі події для молодих католиків.

Про це пише КАІ.

За задумом оргкомітету, конфесіонали будуть вирізнятися простим дизайном. Зроблені переважно з легких дерев’яних панелей, вони будуть нагадувати невеликі будиночки з навісом і двома сидіннями: для каяника і сповідника. На бічних стінах сповідальні будуть номери, щоб духовенство і молодь з різних країн світу могли знайти місце, де буде проводитися сповідь певною національною мовою. Лише близько 20 сповідалень, як повідомляють португальські ЗМІ, матимуть більш традиційну форму.

Згідно з планом СДМ, близько 150 сповідалень будуть розташовані в парку ім. Васко да Гама, в частині, яка називається «Парк Прощення», де учасники зможуть приступити до Таїнства Сповіді від 1 до 4 серпня.

Нагадуємо, СДМ у Лісабоні цього року відбуватиметься 1-6 серпня. З цієї нагоди на сторінці комісії у справах душпастирства молоді, що діє при єпископаті РКЦ в Україні, можна знайти підготовчі тематичні матеріали українською мовою.

Схожі новини:

Поширити новину: